BABY SHOWER PASTALARI NASIL OLMALI?

Published by: 0

Anne adaylarının o kutsal doğum anını beklerken duydukları stres tahmin edilebilir. Bir canlı dünyaya getirmek ve bunun zorluğu annelere zor zamanlar yaşatmaktadır. Geçmek bilmeyen günlerde onları mutlu etmek için yakın dostları tarafından yapılan baby shower  partileri onlara hiç unutamayacakları bir gün geçirmelerini sağlar. Partide misafirler için bir konsept dahilinde ikramlar hazırlanır, mekan süslemeleri yapılır. O günün anısı olması için bebek kurabiyeleri hazırlanır. Ayrıca baby shower pastaları da konsepte uygun ve özel bir şekilde hazırlanır.baby shower pastası, baby shower partisi için pasta seçimi, baby shower partisinde pasta nasıl olmalı

Organizasyon için hazırlanan pastalar annenin dilediği gibi olmalıdır. Baby shower organizasyonu yapan firmalar bu iş için özel ustalara sahiptir. Annenin bu güzel gününde her şeyin dilediği gibi olması için çabalarlar. Misafirlere ikram edilecek bu pasta da anne için özel ve anlamlı olmalıdır. Pastanın rengi genelde çocuğun cinsiyetine göre hazırlanır. Erkek için mavi, kız için pembe temalı pastalar seçilir. Diğer pastalardan farklı olarak bebek eşyaları figürleriyle süslenir. Gelen davetlilerin pastaya hayranlık duyması anneyi çok mutlu edecektir. Annenin hiçbir şeyle ilgilenip yorulması istenmezse, yakın arkadaşları da pasta tasarımını düşünebilir. O zor günlerde anne için yapılan etkinlik ömür boyu hatırlanacak kadar güzel olmalıdır. Anneye sürpriz yapmak istendiğinde her şeyi yakın arkadaşlar planlar ve anneyi şaşırtmak için çabalarlar. Bu sebeple baby shower pastaları da çok özel olmalıdır. Çocuk için anneye daha fazla heyecan vermeli ve o günü iple çekmesini sağlamalıdır.

Annelik her ne kadar güzel olsa da, doğum anına kadar olan stresle baça çıkması zordur. O anlarda tüm yakınların yanında olması istenir. Anne başka şeylerle ilgilenerek ve güzel vakit geçirerek kafasından o doğum anının zorluğunu atlatmaya çalışır. Parti sırasında göreceği ve unutamayacağı baby shower pastaları da anneyi biraz olsun oyalayacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir