Bakırköy Göğüs Estetiğinin Fiyatları

Published by: 0

göğüs estetiği fiyatları, göğüs estetiği fiyat değişimleri, göğüs estetiği ne kadar

Estetik ameliyatlar günümüzde en sık yapılan ameliyatlar arasında yer almaktadır. Özellikle kadınlar arasında göğüs büyütme ameliyatı dünya çapında en sık yapılan estetik ameliyatlar arasında yer almaktadır. Ameliyat genellikle riski az olduğu için birçok kadın tereddütsüz ameliyata girebilirler. Ameliyat evreleri nelerdir?

  1. Anestezi: Göğüs estetiği ameliyatında iki çeşit anestezi vardır. Bunlardan biri sakinleştirici diğeri ise genel cerrahidir.
  2. Ameliyat bölgesinin açılması: Ameliyat kesisi iz bırakmaması için 3 farklı yerden açılabilir. Bunlardan biri meme alt çizgisi, koltuk altı, meme başı alt kenarı buralardan açılan kesiler ilerleyen süreçte iz bırakmaz.
  3. Meme protez seçimi: Protez ameliyatlarında 2 çeşit protez vardır. Bunlardan biri silika silikon diğeri ise jel silikondur. Silika silikon sızma yaptığında vücut tarafından emilir.
  4. Meme protezini yerleştirme
  5. Açılan kesileri kapatmagöğüs estetiği fiyatları, göğüs estetiği fiyat değişimleri, göğüs estetiği ne kadar

Ameliyat ücretleri

Göğüs büyütme ameliyatları fiyatları değişken olup Bakırköy göğüs estetiğinin fiyatları hakkında bilgi edinmek isteyenler için fiyat aralığı birbirinden farklıdır. Fiyatları kullanılan silikon çeşitleri de etkilemektedir. Ameliyat öncesinde yapılan planlama ile ameliyat süreci daha kolay ve stressiz geçecektir.  İyileşme süreci çok uzun sürmeyen ameliyat için Bakırköy göğüs estetiği fiyatları hakkında bilgi edinmeniz ameliyat için önemli olacaktır. İyileşme sürecinde doktor talimatlarına uymak hem ameliyatın tekrarlanmasını önler hem de size daha konforlu bir yaşam sunar. Protezin patlaması durumunda oluşacak hasta için oldukça zor olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir