Bakırköy Karın Estetiği Operasyonu

Published by: 0

karın estetiği yapımı, karın germe estetiği, karın germe estetiği sonrası

Son yıllarda karın germe alanında son teknolojinin kullanılması üzerine birçok kişi karın estetiği ameliyatı için muayne olmaya başladı. Bakırköy Karın Estetiği Operasyonu kullandığı son teknoloji ürünler ve deneyimli estetik cerrahları sayesinde hem ameliyat öncesi hem de ameliyat sonrasında hastalardan olumlu tepkiler almaktadır. Karın estetiği ameliyatı diğer adı ile karın gerdirme ameliyatı diye de bilinmektedir. Karın gerdirme ameliyatı ortalama 4 saat gibi bir süre zarfında yapılmaktadır. Fakat ameliyat sonrasında bir süre iyileşme süreciniz olacaktır. Bu süre zarfında estetik doktorunuzun önerilerini dikkate almanız ağrılarınızın daha az olmasını sağlayacaktır.karın estetiği yapımı, karın germe estetiği, karın germe estetiği sonrası

Bakırköy Karın Estetiği Sonrası Masaj ilk on günün ardından yapılmaktadır. İlk on gün gibi bir süre zarfında sizin karın bölgenizde bir korse olacaktır ve düzenli olarak pansuman yapılacaktır. Karın germe ameliyatında iç organlara zarar verilmediği için içiniz rahat olabilir. Sadece deri altındaki yağlardan bir kısım alınarak ameliyat gerçekleştirilmektedir. Fakat ameliyat sonrasında ki bir süre ağrılı geçeceği için doktorunuzun önerilerini dikkate almanız gerekmektedir.

Karın estetiği yaptırmak isteyen kişiler son yıllarda artmaktadır. Bunun nedenleri arasında gelişen teknoloji ilk sıralardadır. Yeterince spor yapıyorsunuz fakat istediğiniz gibi bir karın bölgesine sahip olamıyorsunuz ya da hamilelik sonrasında karın bölgenizde kalıcı yağlanmalar oluştuysa karın gerdirme ameliyatı tam size göre olabilir. Fakat yeni doğum yapan kişilerin en az bir yıl sonra karın gerdirme ameliyatı yaptırabilirler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir