Böcek İlaçlaması Yapımı

Published by: 0

böcek ilaçlama, böcek ilaçlama işlemi, böcek ilaçlaması yapımı

İlaçlama sektöründe artan böcek ilaçlama şirketi sayısı nedeniyle rekabet oldukça yükselmiştir. Birde bunların içerisine yasal olmayan ilaçlama servisleri dahil olunca vergiye tabi yasal çalışan şirketler oldukça zor duruma düşmüştür. Korsan tabir ettiğimiz ilaçlama şirketleri yetkileri olmadığı için yasal ilaçları temin edemediklerinden tarım ilaçları kullanmakta ve insan sağlığını tehlikeye atmaktadır.

Ucuza temin edilen bu tarım ilaçları sayesinde ev ilaçlama olsun işyeri ilaçlama olsun tüm ilaç uygulamalarını çok ucuza yapabilmektedirler. Yasal çalışan ilaçlama şirketleri böcek ilaçlama fiyatlarını şuan uygun seviyelerde tutmaktalar. Son 3 yıldır doların aşırı artış göstermemesi nedeniyle ithal ilaçlarda dalgalanma olmadığı için ekonomik fiyatlara haşere ilaçlama yapabilmekteler.böcek ilaçlama, böcek ilaçlama işlemi, böcek ilaçlaması yapımı

Böcek ilaçlama fiyatları

metrekare üzerinden hesaplanmaktadır . Ortalama100 metrekare alanda böcek ilaçlama fiyatı 60-80 TL arasında değişirken alan büyüdükçe böcek ilaçlama fiyatları daha makul hale gelmektedir. Haşere probleminiz için tercih edeceğinizi böcek ilaçlama şirketinin fiyatları yanında birde yasal olmasına ve sertifikaları teslim etmesine dikkat etmelisiniz. Ekonomik böcek ilaçlama fiyatlarımızı öğrenmek için çağrı merkezimi günün her saati arayabilirsiniz.

Günümüzde haşere ile mücadele de yıllar öncesinde kullanılan tarım ilaçları artık kullanılmaları yasaklanmış olduğu için insan sağlığını tehlikeye atmayan yeni nesil böcek ilacı kullanılmaktadır.

Ancak yinede tarım alanında kullanılan bu yasak böcek ilaçlarını kullanan böcek ilaçlama şirketleri mevcuttur. Yaşam alanınızda haşere problemi olduğunda seçtiğiniz böcek ilaçlama servisinin kullandığı ilaçları öğrenmelisiniz. Sağlık Bakanlığının onay vermediği ilacı kullanan bir böcek ilaçlama servisi hem paranızı boş yere almış hem de sağlığınızı tehlikeye atmış olacaktır. Garantili ve kesin çözüm için ruhsatlı ilaçlama şirketini tercih ediniz. Ruhsatlı ilaçlama şirketleri en uygun böcek ilacını kullanır.

Böcek ilaçlama şirketi haşere ile mücadele de aynı zamanda WHO(Dünya Sağlık Örgütü) nun da onayladığı Icon 10 CS formülasyonlu ilacı tercih etmektedir. Sıvı uygulamalarda tercih edilen bu ilaç mikrogranül kapsüller şeklinde alana gaz bulutu şeklinde atılmaktadır. Tüm çeperlere nüfuz ettirilen bu ilaç uzun süreli kalıcılık özelliği sayesinde yaşam alanınıza haşere girmesini de engellemektedir.

Yine türüyen haşere grubunda adlandırılan hamam böceği, kalorifer böceği için uygulanan jel uygulamada ise Bayer firmasının Max Forge Jel ürünü tercih edilmektedir. Özel formülasyonlu bu böcek ilacı her hangibir temizlik gerektirmez. Alanı terk etme ihtiyacı yoktur ve kokusuz bir böcek ilacıdır. Fare ilaçlama da kullanılan ilaç yine Bayer firmasının Rodilon Paste adı verilen 2. jenerasyon yüksek zehirli bir ilaçtır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir