Bölme Duvar Sistemleri

Published by: 0

bölme duvar sistemleri, ofis bölme sistemleri

Sektörde hızla yayılmaya devam eden ofis bölme sistemleri tuğla ile örülmüş binaların içinde iskanı tamamlanmış binalarda dahil olmak üzere planlanabilen yapılardır. Projeler sadece sizin görsel olarak izlenim yapabilmeniz ve malzeme kullanımını gerektirecek durumları net olarak açığa çıkarmak için gerçekleştirilmektedir. Ofis bölmesi yaptırabilmek için belirli bir kuralı üstlenmeniz gerekmez. Ayrıca devletten ya da kişilerden izin almanız ada gerek yoktur. Bölme duvar sistemleri takılıp sökülebilen bir sistem olduğundan gideceğiniz yere ölçüleri uyuyorsa götürebilir ve beğenmediğiniz sıkıldığınız zamanlarda söktürebilirsiniz.bölme duvar sistemleri, ofis bölme sistemleri

Duvar örmede tuğlaların kapladığı alanı en aza indirecek olan cam bölmeler alan içinde tasarruflu yer kullanımına müsaade etmektedir. Duvarlarda istenmeyen çıkıntılar geniş kavisler ile yumuşatılarak köşe oluşumu engellenebilir. Orta alanlar içi kullanılabilecek yuvarlak görünümlü cam bölmeler ofisinizde hoş bir hava oluşturmanız da yardımcı olacaktır. Yer ve tavan arasında uygulanan sistem için öncelikle zemin üzerine döşenen yalıtım malzemeleri profillerin altına yerleştirilerek yalıtım sağlanmaktadır. Aynı işlem tavan içinde uygulanması uygun olacaktır.  Tavan ve zeminde yapılacak düzeltmeler bölmelerin uygun bir biçimde konumlandırılmasını sağlayacaktır. Çağrı İnşaat ofis bölme sistemleri zemine iyi konumlandırıldığında sarsılma ve titreşim hissetme olasılığı sıfır olacaktır. Duvarlar arasında oluşturulan ses yalıtımı dışarda ve içerde konuşulan konuları duyurmayacaktır.

İş standartlarınızı yükseltmek için uygulamaya aldığınız sistem genellikle seperatör bölme uygulamaları ile netleşmektedir. Kısa ve uzun modüler ya da tam cam olarak seçilebilen bu uygulamalarda profiller yardımı ile köşe ve tavan taban ilişkisi kurularak montalama yapılmaktadır. Daha sağlam ve güvenli olan seperatör bölme duvar sistemleri daha çok kısa bölmelerde kullanılma imkânı sunan olanaklar içinde montalama en kolay ve en basit hale indirgenmiştir. Maliyeti az olan ve seri imalat şeklinde üretilebilen bu sistem içinde geniş alanlarınızı daha kullanışlı yapabilirsiniz. Kişiye özel kurgulama tekniği ile hem masa başında çalışanlarınız özgür olacak hem de müşteri iletişimi daha kolay sağlanacaktır. Özellikle kurumların girişlerinde tercih edilen bu uygulamada anlık görüşmeler aktif bir halde yapılabilir. Bu masalar etrafında fazlası ile kullanılması gereken elektrikli cihazlarınızın kablolarının ortadan kalkması göz estetiğini yoran fazlalıkların yok olması demektir. Kısa bölmelerde yere montaj yapılmadığından sadece taşıyıcı olarak ayaklar kullanılmaktadır. Bu yüzden gereksiz zamanlarda bu uygulamaları istediğiniz yere taşıyabilirsiniz.

Her bölmenin kendine göre şıklığı ve tasarımı vardır. Sizin ölçüleriniz ne ise ona göre belirlenecek olan standartlar duvar ihtiyacı olabilecek her alanın kullanımını sağlayacaktır. Herkesin işinin başında olması ve işleri hızla akmasını etkileyecek olan ortam ferahlığı yapılan uygulamalarla net bir hal almaktadır. Ekonomik olarak sarsılmanıza gerek yok. Çünkü işinizi düzene sokacak olan sistemler düzenli çalışma ile kazanacağınız paranın değerini yükseltecektir. Çağrı İnşaat ofis bölme sistemleri konusunda geliştirdiği aşamalı çalışmaları ile aradığınızdizaynı yaratmanıza yardımcı olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir