Bozburun’un En İyi 5 Kamp Yeri

Published by: 0

bozburun kamp, bozburun kamp alanı, bozburun kamp yapılabilecek yerler

Muğla’nın Marmaris ilçesinde bulunan Bozburun oldukça şirin ve harika bir tatil bölgesidir. Özellikle sessizliği, dinginliği ve bakir doğası ile ön plana çıkmaktadır. Köy hayatı içerisinde sessiz ve huzurlu bir kamp deneyimi yaşamak isteyenler için oldukça idealdir. Peki kamp yapılabilecek en iyi yerleri hangileridir?bozburun kamp, bozburun kamp alanı, bozburun kamp yapılabilecek yerler

  1. Palmira Bungalov & Kamping

Selimiye Köyü’nde yer alan bu kamp alanı mavi ve uçsuz bucaksız yeşilin içerisinde bir alandır. Denize sıfır bir noktaya konuşlanmıştır. Sunduğu olanaklar ile bir hayli lüks bir konaklama vadetmektedir. Bungalovların içi adeta otel konforundadır. Çadırlara elektrik çekilebilmektedir. Dışarıdan yemek getirmek serbesttir. Sahile yakın bir konumdadır. Üç öğün yemek servisi vardır.

  1. Kocabahçe Glamping

Dirsekbükü Koyu’nun arka tarafında yer alan bu kamp alanının büyükçe bir bahçesi vardır. Doğa ve denizle iç içe bir alandır. Oldukça sessiz ve dingin bir ortamı vardır. Marmaris’in en çok tercih edilen kamp alanlarından biridir. Bungalov ve çadır olmak üzere 2 konaklama seçeneği vardır. Kahvaltı ve açık büfe şeklinde akşam yemekleri mevcuttur. Sosyal tesisleri bir hayli fazladır. Fiyatları ortalamanın biraz üzerindedir.

  1. Vosvos Kamping

Söğüt Köyü’nde yer alan bu kamp alanı denize sıfır olmasa da yakın bir konumdadır. Kamp alanı bir hayli büyüktür ve içerisinde birçok çeşitte ağaç vardır. Huzurlu bir ortamı vardır. Karavan ve çadırda konaklamak mümkündür. Birçok imkân mevcuttur. Fiyatları ortalama sayılabilecek düzeydedir.

  1. Cennet Koyu

Cennet Koyu adından da anlaşılacağı gibi cennet gibi bir kamp alanıdır. Türkiye’nin en temiz koylarından biridir. Kamp için de bir hayli uygundur. Doğa ve denizle iç içe bir kamp deneyimi için oldukça idealdir. WC, duş, elektrik gibi olanaklar bulunmayıp ücretsiz bir alandır.

  1. Akkum Koyu

Selimiye’de bulunan bu kamp alanı harika bir manzaraya sahiptir. Çadır kampı için birçok ideal yeri vardır. Herhangi bir işletme ya da tesisi bulunmamaktadır. İhtiyaçları teminini önceden yapmış olmakta fayda vardır. WC, duş, elektrik gibi olanaklar bulunmayıp ücretsiz bir kamp alanıdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir