Canlı İddaa Oynamanın Güzel Yanları Nelerdir?

Published by: 0

canlı iddaa oynama, canlı iddaa ne demek, canlı iddaa siteleri

Canlı iddaa oynama ile ilgili detaylı bilgi edinmek için araştırma içine girdiğinizi düşünüyorum. Bunu düşünmemedeki sebep ise bu yazıyı okuyor olmanız. Belli ki bir araştırma içine girdiniz ve yazıma denk geldiniz, e ne diyeyim yazıma hoş geldiniz.  Bu yazıda size canlı iddaa oynamanın güzel taraflarından bahsedeceğim. Umarım yeteri kadar açıklayıcı ve az karmaşık bir şekilde size konuyu aktarabiliriz. Hadi yazının esas konusuna hızlı bir geçiş yapalım.canlı iddaa oynama, canlı iddaa ne demek, canlı iddaa siteleri

İddaa biliyorsunuz ki maçlar başlamadan önce bazı tahminler bulunularak oluşturulan kuponlar aracılığıyla oynanır. Kuponlar maçlar başlamadan önce hazırlandıkları için keskin bir tahmin gücü gerektirir. Doğru tahminlerde bulunabilmeniz için takımları ve bu takımlarda oynayan futbolcuları iyi tanıyor olmanız gerekir. Aksi halde bir maçın sonucuna yönelik doğru tahminlerde bulunmanız bir hayli zor olur. Oysa canlı iddaa da bu kadar fazla kendinizi yıpratmanıza gerek yoktur. Çünkü canlı iddaa adı üstünde bir futbol karşılaşması oynanırken yapılan kuponlar ile oynanmaktadır. Bir örnek ile durumu daha iyi izah edebilirim. Diyelim ki Xyzspor ile abcspor arasında bir maç oynanacak olsun. Bu maç oynanmaya başladıktan sonra maç sonucunda kim galip gelir, ilk yarı sonunda kim galip durumda olur, toplam kaç gol atılır vb. gibi tahminlerde bulunabilirsiniz. Bu tahminlerinizi maçın oynandığı sırada yaptığınız için daha kesin olacaklardır. Bu da elbette kuponunuzun tutmasını sağlar ki bu da para kazanmak demektir.

Canlı iddaa oynamanın bir diğer güzel yanı da sabit oranlardan değil de değişken oranlardan oluşuyor olmasıdır. Yani ne demek değişken oran? Örneğimizden devam edecek olursak xyzspor maçın galip tarafı olur için maçın 0-10uncu dakikasında oran 1,70 ise abcspor takımının 0-10uncu dakika arasında atacağı bir gol sonucunda bu oran 2.20ye çıkabilir. Bu durumun tam tersi de olabilir tabii. Xyzspor takımı gol atarsa bu kez de oran 1.10a falan düşebilir. Verilen oranlar sadece örnek oluşturması içindir. Gol olursa oranlar kesin bu şekilde olur diye bir durum yoktur. Ben elimden geldiğince sade bir şekilde durumu izah ettim. Canlı iddaa oynamaya karar verirseniz yabancı iddaa sitelerinde hemen kuponlarınızı oynayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir