Eril Enerji Nasıl Güçlendirilir?

Published by: 0

eril enerji nedir, eril enerji kullanımı, eril enerji ne demek

Her insan doğduğunda gerek dişil gerekse de eril enerjiyle doğmaktadır. Herkeste kadınlık hormonu östrojen ile erkekler hormonu testosteron bulunuyor. Ergenlik dönemine kadar bu hormonların ölçüsü aynıyken buluğ çağında cinsiyetimize göre değişim göstermeye başlıyor. Erkeklerde ses kalınlaşmaya başlar ve vücut yapısı erkeğe dönüşmektedir. Kadınlarda göğüsler büyüyor ve kalça bölgesi kadınsı bir hat almaya başlamaktadır. Bununla birlikte ruhsal olarak da eril ve dişil enerji ortaya çıkıyor. Bu yazımızda eril enerji nasıl güçlenir sorusuna maddeler halinde sizlere aktaralım.eril enerji nedir, eril enerji kullanımı, eril enerji ne demek

ERİL ENERJİDE SAĞ TARAFIN ÖNEMİ OLDUKÇA FAZLADIR

Eril enerjinizin nasıl olduğunu görmek isterseniz bedeninizin sağ tarafına bakınız. Sağ elinizi eğer yaktıysanız ve ya sağ gözünüzde problem yaşıyorsanız, sağ bacağınız topallıyorsa, sağaksanız ve sağ taraftaki organlarınız hastalanıyorsa eril enerjinizi kontrol etmeniz gerekir. Eril enerjinizi çözmeniz için hayatınızı sorgulamanız gerekiyor. Olaylar karşısında nasıl tepki verdiğiniz duygusal yapınız enerji ölçümünde doğru sonuçlar vermektedir.

ERKEKLER İÇİN GÜÇÜN ÖNEMİ NEDİR?

Eril enerjinin en önemli özelliği güçlü gözükür. Sosyal medya hesaplarına baktığınızda pek çok erkeğin lüks arabasını profil resmi yaptığını göreceksiniz. Eril enerjiyi göstermek için insanlar cinsellik, para ile kariyer konularında ön planda olmak istiyorlar. Eril enerji çok olan insanlar çok para kazanmak için sabah akşam çalışırlar, gereksiz cinsel deneyimler yaşarlar ve kariyer yaparak saygı görmeye çalışıyorlar. Belirttiğimiz durumlar kadınların ilgisini çekse de sonralarda boş gelmektedir.

ERİL ENERJİ VERİCİ!

Bu enerjinin özellikleri arasında en önemli can alıcı nokta erkeğin doğasında çaba göstermenin konusudur. Dişil enerjide çaba olmaz, olanı değerlendirmek ile seçmek olur. Eril enerjideyse savaşmak ve mücadele etmek özelliği bulunmaktadır. Bireyin kendisini umutsuzluğa kapılmış hisseder boş vermişlik başlar ve ya kendini yetersiz hissetmektedir. Hiçbir konu için çabalamaz olana boyun eğmektedir.

ERİL ENERJİ HEDEFE ODAKLANILIR O DOĞRULTU İZLENİR!

Erkeklerin tipik özelliği istediklerini elde etme isteğinin olmasıdır. Doğaları gereği bir hedef belirlemek ve o hedefe doğru ısrarla gitmek zorunda kalırlar. Bu sebepten eril enerji taşıyan kişiler başarıya önem vermektedirler. Yönetici konumunda olan bayanların eril enerjisi yüksek ve dişil enerjisi bastırılmış durumda olur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir