Erkeği Elde Etmenin Kuralları

Published by: 0

istisna2

Hoşlandığınız adamı nasıl elde edeceğiniz konusunda kaygılarınız varsa birkaç hayat kurtaran hareket ile bu kaygılarınızdan kurtulmanız mümkündür. Onun her davranışını izlemek ve ya peşinden gitmek yerine kendinizde yapacağınız ufak değişiklikler ile onu kendinize bağlayabilir ve ya hayalini kurduğunuz aşkı yaşamanız mümkündür.

Ondan Önce Kendinizi Sevmeyi Öğrenmelisiniz

doğal davranışlar, hayalini kurduğunuz aşk, kadın kokularıDış görünüşünüzü, kişiliğinizi, tavırlarınızı ile en küçük bakışınızı bile sevmesini beklediğiniz bir adam var ise onun sizi sevdiğine inanmak için öncelikle kendinizi sevmeyi öğrenmeniz gerekir. Kendini seven insanlar aynı zamanda dışarıya karşıda sevilesi özelliklerini göstermekten çekinmeyen insanları belirtir.

Doğal Görünün Ve Oldukça Rahat Davranın

Makyaj, saç bakımı ile güzel giysiler bütün erkekleri cezbetse de yanınızda bir erkeğin iyi hissetmesini ve sizi birçok defalar görmesini istiyorsanız ona doğal davranışlarınızı belirtmelisiniz. Pek çok erkek kendisi ile birlikte gülüp eğlenebilen, konuşurken kasılmayan ve hayatı akışına bırakan kadınlardan hoşlanıyorlar. Arkadaşlarınızın yanında nasıl davranıyorsanız sevdiğiniz adama da bu yüzünüzü göstererek daha samimi bir bağ kurmanız mümkündür. Ayrıca görüntünüz gülüşünüzden daha önemli olmaz.

İlgi Alanlarına Edinin Ve Onu Bunlara Dâhil Ediniz

İlgi alanları olan hayattan keyif alan kadınlar erkekler için her zaman çok daha çekici oluyor. Ne yapmaktan hoşlanıyorsanız onu yaptığınızı belli etmekten korkmamalısınız. Hayatı kendi keyif ve kurallarınıza göre yaşayın ve onu bunlara zorlamak yerine size katılmak istemesini sağlayınız. Birlikte eğlenceli aktiviteler yaparak eğlenirken birbirinizi tanıyabilir ve kendinize güvenen tarafınızı göstererek sevdiğiniz erkeği etkileyebilirsiniz.

Bakımlı Olun Her Daim Güzel Kokunuz

Çok fazla dile getirmeseler de erkekler kadın kokularından fazlaca etkilenmektedirler. Akılda kalıcı bir koku kullanmak sık sık sizi anımsamasına ve sizden daha hızlı bir şekilde etkilenmesine yardımcı olabiliyor. Ayrıca günün her saatinde abartıya kaçmadan bakımlı olmak ve zarif hareketler ile onunla zaman geçirmek yanında olmadığınız zamanlarda bile sizi yanında arzu etmesine neden olur.

Güçlü Olun Ama Savaşmamalısınız

Çoğu erkek kendinden güçlü kadınlardan hoşlanır fakat bunu kendine itiraf etmekten çekiniyorlar. Hayata karşı güçlü duruşu olan kadınlar her zaman daha cazip gelir. Ancak bu gücün kendileri üzerinde kullanılmasından da hoşlanmamaktadırlar. Erkekler güçlü kadınların kendileri karşısında duvarlarını kaldırabilmelerinden ve ya gerektiğinde küçük bir kız gibi davranabilmelerinden kısa sürede etkilenmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir