Fala İnanma Ama Falsız ve Cinsiz Kalma

Published by: 0

fal bakmak, fal ve cin bağlantısı, cinlerin fala etkisi

Arkadaşlar arasında oturup kahve içildikten sonra en çok yapılan hareketlerden bir tanesi fal için kahve fincanını kapatmaktır. Genelde birçok kişi sırf  laf olsun diye “kız kapa bir falına bakayım” der ve böylece ilk adım atılıp fincan kapatılır. Fala bakan da çok bir şey anlıyormuş gibi fincana bakar ve aklına gelen ilk şeyleri söylemeye başlar. Hemen hemen her falda yol, üç vakte kadar olacak bir şey, yürek kabarması, birinin başka birine küslüğü veya yakın zamanda barışması çıkar. Ne kadar da büyük bir rastlantı değil mi? Aslında fal bakamayan kişilerin bakıyormuş gibi yapmasıdır bu durum.fal bakmak, fal ve cin bağlantısı, cinlerin fala etkisi

Peki, cidden fal bakıp da dedikleri bir bir çıkanlar o halde ne yapıyor da bu kadar kesin bilgiler verebiliyor. Baktığı fallar doğru çıkan insanlar yaptığımız araştırmalara ve bazı kişilerin öne sürdüğü bilgilere göre sanıyorum ki cinler ile işbirliği içinde olan kişilermiş. Başlarda şakasına bakılan fallar zamanla gerçeğe dönmekte ve bu yüzden söylenen her şey doğru çıkmaktaymış.

İzlediğim bir videoda sunucu doğru çıkan fallar için size bilgi veren cinler bunu kesinlikle karşılıksız yapmaz diyordu. Karşılıksız hiçbir varlık bir diğerine bir şey yapmıyor üç harflilerin böyle bir şey yapıp da sizden bir şey talep etmemesi olası değildir. Bizler insanoğlu olarak kutsal kitaplara göre bu varlıklardan sonra yaratılmış şeyleriz. Haliyle bizlerin farkında olmadığı ancak enerjisini hissettiğimiz veya istediklerinde bize görünen başka varlıklar ile aynı ortamda yaşadığımızı size söyleyebilirim.

Fala inanmak gerekli veya ne kadar doğru, fal baktırmak ve bakmak dinimize göre sakıncalı mı sorularına da kısaca cevap vermek isterim. Ancak bu tamamen başlı başına bir yazı konusu aslında. Fal bakmak gelecekten bilgi vermek demektir ki dini inancı tam olan insanlar fal bakmanın günah olduğunu bilirler. Çünkü gaybı yani basit bir tabir ile geleceği Allahtan başkasının bilmesi mümkün değildir. Geleceği gördüğünü beyan edenlerin ise günaha girdiğini söyleyebiliriz. Siz siz olun “onlardan” (üç harflilierden) olabildiğince uzak durun. Unutmayın siz onlara karışmazsanız onlar da sizin işinize karışmazlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir