Fantezi Kıyafetlerinin Cinsel İlişkiye Katkıları

Published by: 0

Seks için fantezi kıyafeti kullanımı, fantezi kıyafetlerinin yararları, fantezi kıyafetlerinin seksteki önemi

Cinsellik yaşanılması gereken bir şeydir. Her ne kadar toplumumuzda utanılması gereken bir şey olarak görülse de neslin devamı ve çiftlerin birbirine bağlılığının artması için cinsellik olmazsa olmaz bir şeydir. Çiftlerin cinsel hayatlarının ne kadar renkli olacağı kendilerinin bileceği bir şeydir. Bazı çiftler birkaç dakika içinde işlerini bitirirken bazıları bin bir farklı fanteziyi deneyerek cinsel zevki son demine kadar yaşamaktadır. Her şey de olduğu gibi cinsel hayatı yaşamada da herkes tamamıyla serbesttir.Seks için fantezi kıyafeti kullanımı, fantezi kıyafetlerinin yararları, fantezi kıyafetlerinin seksteki önemi

Cinsel hayatını renkli kılmak isteyen çiftlerin fantezi kıyafetlerine önem vermelerini tavsiye ederiz. Çünkü fanteziler duyguların güçlenmesini sağlamaktadır. Örneğin; kamçılı bir aslın terbiyecisi kıyafeti ile eşinizi daha seksi buluyorsanız bu kıyafeti giydiği an siz cinsel açıdan daha çok uyarılırsınız. Aynı şekilde bayan partner için de erkek partnerin girdiği rol ve giydiği kıyafet çekici gelebilmektedir. Bu sebeptendir ki bir erkek bayanı ya da bir bayan erkeği etkilemek istediğinde giyimine dikkat eder.

Fanteziniz ne ise ona göre kıyafet seçimi yapmanız gerekir. Sex shoplardan ya da internetten satın alabileceğiniz ilginç sıra dışı kıyafetlere bakabilirsiniz. Aklınızda olmayan ancak gördüğünüzde hoşunuza gidebilecek yeni fantezi kıyafetlerini da buralarda bulabilirsiniz. Cinsel hayatınızı doyasıya yaşamak ve seksin doruklarına çıkmak istiyorsanız sağlam bir fantezi, fantezi kıyafeti ve seks yapılacak ortamın dizaynı iyi iş görecektir.

Unutmayın fantezilerin daha gerçekçi olması ve cinsel hazzı arttırması için ortamın, ortamdaki seslerin ve kokuların önemli bir yeri vardır. Orman fantezisi yapıyorsanız odanız orman gibi kokar ve doğal sesleri ses sisteminizden ortama verir bir de üstüne o ortama uygun kıyafetler giyerseniz gerçekçiliği yakalamış olursunuz. Toparlayacak olursak fantezilerin gerçeğe dönüşmesi için kıyafetlerin önemi vardır. Tam anlamıyla partneriz ile seksin doruklarına çıkmanız için de kıyafetlere ihtiyacınız olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir