Güngören Sürücü Kursu Araç Bilgisi

Published by: 0

güngören sürücü kursu fiyatları, güngören sürücü kursu, sürücü kursu araçları

Araçlar B sınıfı ehliyeti için otomatik ve manuel şeklinde ikiye ayrılmış durumda. Sizin hangi tür ehliyet alacağınıza göre hangi aracı kullanmanız gerektiği de değişmekte.güngören sürücü kursu fiyatları, güngören sürücü kursu, sürücü kursu araçları

Sürücü adayları için önemli bir bilgi daha vermek gerekirse manuel bir vites ile alınan ehliyet sürücüleri otomatik vitesi de kullanmaya hak kazanıyor. Fakat bunun tam tersi olan otomatik vites ile alınan sürücü ehliyeti manuel vitesler için kullanılamaz. Manuel vites ile otomatik vites arasında önemli farklılıklar olan bu sistemde herkesin bildiği gibi otomatik vites kullanmakta sürücü ehliyeti almakta daha kolay. Sadece gaz ve fren olduğu için manuel viteste olduğu gibi aracı kaldırmak için kavrama noktasına kadar ayağı debriyajdan çekme gibi ya da dik rampada durup el freni olmadan kalkma gibi zorlu aşamalar yok. Sadece gaza basarak hızlı bir şekilde ilerleyebileceğiniz için manuel vitesten oldukça rahat sınavdan geçilebilir.

Güngören Sürücü Kursu Araç Hakkında daha ayrıntılı bilgi vermek gerekirse teknik açıdan ve donanımsal açıdan İstanbul’un önde gelen sürücü kurslarından olduğumuzu söylemekte fayda var. Onun dışında direksiyon eğitiminde sizin herhangi bir hata yapmanız durumunda sürücü eğitmeninizin ayağının altında bir adet fren bulunduğu için sizin hatanızı önleyebilecek donanıma da sahip.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir