Kadın Giyimde Kışlık Mont ve Kaban Modası

Published by: 0

kadın giyim modası, kadın montları, kadın kaban montları

Kışın yaklaşması ile kadınlar şimdiden marka ve mağazaları takip etmeye başladı. Bunun nedeni hem moda ürünlere herkesten önce sahip olmak hem de indirim olanaklarından yararlanmak. Kışlık mont ve kabanlarda şıklık kadar sizi ne kadar ısıtacağı da önemli. Bu sezon önü bağlamalı uzun kabanlar kadın modasında en çok tercih edilen ve öne çıkan model seçenekleri arasında yer alıyor. Son derece şık görünümü ve mükemmel tasarımları ile kadın zarafetini ortaya çıkaran bu modeller, genç ve orta yaş kadınların severek giyeceği modeller arasında yer alıyor. Diz kapak altı veya daha uzun olarak tasarlanan modeller koleksiyonlarda şimdiden yerini aldı.kadın giyim modası, kadın montları, kadın kaban montları

Uzun Kabanlarda Sezonun Öne Çıkan Renkleri Neler?

Uzun ve önden bağlamalı kışlık kabanlarda öncelikle kumaş dokusu mükemmel. Kaşe kumaştan üretilen kabanlar hem kaliteli hem de sıcacık tutma özelliğine sahip. Son derece hafif ve kullanımı rahat. Bu tasarımlarda öne çıkan renkler ise kahve tonları. Vizon, koyu kahve, kiremit rengi ve kahvenin tüm tonları tasarımla mükemmel bir uyum sağlıyor. Bu modeller özellikle uzun boylu ve ince bayanların üzerinde göz kamaştıracak. Model sadeliği ve asaleti ile ilgi görmekte. Uzun zamandır kadın modasında yer tutan salaş giyim, bu modelle farklı bir soluk kazanıyor.

Kısa Mont Modelleri

Tek mont bir kadın için hiçbir zaman yeterli değildir. Bunun iş yemeği var, sinemaya gitmesi, kafede arkadaşlarla buluşması veya farklı aktiviteleri var. Kısa montlar da bazı yerlerde kombineyi tamamlamanın en iyi yoludur. Kısa montlar bu sezon deri ve peluş model seçenekleri ile ön plana çıkıyor. İçi kürklü veya astarlı deri montlar, özellikle şık bir kombine için kullanılabilir. Kadife kısa mont modellerini de es geçmemek gerekir. Fitilli kadife montlar bu sezon oldukça talep görmekte. Kadife montlarda renk seçenekleri de oldukça canlı. Siyah ve kahve tonlarından sıkılanlar narçiçeği, kırmızı, yeşil ve mavi renklerle ruhunu ve dolaplarını yenileyebilir. Kışın kadın modasını ve en yeni koleksiyonları markaların internet sitelerinden takip edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir