Kaliteli Tesettür Abiye Fiyatları

Published by: 0

tesettür abiye fiyatları, 2019 sezonu tesettür abiye fiyatları, tesettür abiye fiyatları ne kadar

Tesettür abiyelerde kumaşın cinsine üzerindeki desenlerin yeniliğine ve özgünlüğüne göre kalite de artar. Tabi bir elbisenin üzerindeki taşlar değerlenir modellerin tasarım ve kesimleri de orjinalleşince kalite artmanın yanında pahası yani fiyatı artıyor. En ünlü ve kalite konusunda şikâyetlerin olmadığı birkaç markadan örnekler verelim. İşte kaliteli tesettür abiye fiyatları.tesettür abiye fiyatları, 2019 sezonu tesettür abiye fiyatları, tesettür abiye fiyatları ne kadar

Kayra markalı tesettür abiyeler

Kalite denince akla ilk gelen isimlerden biri olmayı başarmış kayra markalı tesettür abiyeler farklı modeller kesimler ve süslemelerle epey zengin bir kataloğa sahip. Çiçek desenli saten kumaştan tasarlanmış, bisiklet yaka, arka orta ve yandan gizli fermuarlı, astarlı ve somon renkli tesettür abiye 200 tl ye kadar bulunabiliyor. Daha farklı görünümler arayan bayanlar içinde 3 boyutlu görüntüye sahip siyah ve mercan renk seçenekleri ile çiçek desenli, likralı, kumaş tasarımlı, ayaklı şömizye yakalı tesettür abiye modelleri bulunmakta.

Mevra markalı tesettür abiyeler

Mevra tesettür abiyelerde önemli yere sahip kaliteli sınıfına alabileceğimiz bir markadır. Hâkim yakalı, arkadan gizli fermuarlı, kolları düz kesim, üst kısım pullu, etek kısmı kumaşlı ve çıkarılabilir kemeri bulunan mevra markalı bir diğer ürünün fiyatı ise 400 tl civarlarında. Bir diğer model ise tam davet ve organizasyonda giyilmeye uygun. Hâkim yaka arkadan kuyruklu ve önünde pullaran yapılma çiçek deseni ile 400 tlye yakın fiyatlarda Kaliteli tesettür abiye fiyatları için illa ünlü markalara bakmak gerekmiyor tabi. Maddi imkânlar ölçüsünde daha küçük firmaların ürettiği ve kumaşının rahatlığı ile size bir kalite sunacak bir çok tesettür abiye bulunmakta.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir