Kerastase Densifique Bain Densite Yoğunlaştırıcı Şampuan

Published by: 0

kerastase densifique, kerastase şampuan fiyatları, kerastase şampuan çeşitleri

Kérastase’in saç yoğunluğu aktivatörü Kerastase densifique bain densite yoğunlaştırıcı şampuan, markanın saç yoğunluğunu artırmak için bu özellikte piyasaya sunduğu ilk ürün olma özelliğini taşıyor.

İçerdiği Stemoxydine Molekülü ve diğer vitaminler ile kök hücrelerin işlevlerini etkin bir şekilde yerine getirmeleri için gereken oksijenli ortamı sağlayan bu şampuan sahip olduğu elementlerden Yapılandırıcı Polimerler sayesinde de saçlarda anında hacim ve dolgunluk etkisi gösteriyor.kerastase densifique, kerastase şampuan fiyatları, kerastase şampuan çeşitleri

Düzenli kullanımın önemi

3 ay boyunca düzenli olarak kullandığınız zaman da 1700 yeni saç fol küllerine kavuşmanızı sağlayan Kerastase densifique bain densite yoğunlaştırıcı şampuan, saçın yenilenme yetisini arttırmak için, kök hücreleri, kök hücre ortamlarını, üstün yenileyici ve yapılandırıcı güçlerini markanın patentli molekülü Stemoxydine molekülü sayesinde koruyor.

Şampuanın kullanımı ve uygun fiyatlı olması

Karestase firması hem uygun hem de kaliteli olması ile bilinen bir şirkettir. Bu yüzden kaliteyi uyguna alırsınız ve şampuanın özellikleri açısından oldukça yararlı bir saç bakım ürünü almış olursunuz. Şampuanın etkileri arasında cilde zarar vermemesi, bitkisel özleri sayesinde hoş kokusu olması ve alerjik özelliği bulunmaması, kan dolaşımını hızlandırarak saç kökünü sağlamlaştırması ile toksinlerin hareketliliği ile canlılık kazandırması yer alır. Enerji kazandırarak saçların yenilenmesi ve canlanması için olanak sağlar. Şampuanı her gün günlük kullanım için uygundur. Islak saçlarınıza, avuç içine alacağınız bir miktar şampuan ile masaj yaparak uygularsanız sonuçları görebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir