Kerastase Elixir

Published by: 0

kerastase elixir, kerastase saç bakım

Son yıllarda kozmetik sektöründe yaşanan gelişimler ile birlikte, saç bakım ürünleri ve saç temizlik losyonları gibi pek çok farklı ürün tüketicilere sunulmaktadır. Elbette ki sektörde öncü markalar arasında yer alan Kerastase, birbirinden farklı saç tipine uygun olan ürünlerini kullanıcıları ile buluştururken, saç bakım serileri arasında kerastase elixir modelleri ile yardımcı olmaya devam etmektedir.kerastase elixir, kerastase saç bakım

Elixir saç banyosu

Elixir serisi kapsamında yer alan saç banyosu ürünü, 250 ml özel kutularında tasarlanırken, tüm saç tiplerinin kullanımına uygun olarak üretilmiştir. Lüks saç bakım hizmetini sizlere sunan bu ürün, içeriğinde yer alan argan yağı desteği ile saçlarınızı mükemmel bir arındırıcı imkan ile buluşturacaktır. Elixir ultime, saçlarınızın ihtiyacı olan tüm bakım içeriğini kapsamaktadır. Paraben içermeyen formülü ile diğer orijinal olmayan markalara göre oldukça sağlıklı ve besleyici özelliklere sahiptir.

Kerastase Intra Cylane

Bu ürün ise, saçlarına hacim kazandırmak isteyen tüketiciler için formüle edilmiştir. Hacim veren güzellik spreyi olarak tanımlanan bu içerik, ince telli ve sönmeye yön tutmuş saçlara hacim kazandırmak konusunda yardımcıdır.

Günlük kullanıma uygun olarak formüle edilmiş olurken,

  • Mısır tohumu
  • Kamelya
  • Argan
  • Diğer besleyici maddeler olarak içeriğe sahiptir

Ultime saç bakım kremi

Yine kerastase elixir serisi içerisinde yer alan bu saç bakım kremi ise, saçlarınızı saç banyosu ürünü ile arındırdıktan sonra günlük bakım işlemlerini üstlenebilecektir. Böylelikle artık saçlarınız eskisinden daha dolgun ve sağlıklı görünebilecektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir