Nasıl Çekici Bir Bayan Olunur?

Published by: 0

Çekici bayan olmak, nasıl çekici olunur, çekici bir kadın olmanın sırları

Bayanların çekici olması erkeklerin daima hoşuna gitmektedir. Bunun farkında olan bayanlar da çekici olabilmek adına ellerinden gelen her şeyi yaparlar. Siz de bir bayansanız ve çekici görünmek istiyorsanız bu yazımızda vereceğimiz birkaç tavsiyeye kulak asarak çekiciliğe ilk adımınızı atabilirsiniz. İşte bir bayanı çekici kılan yönleri şunlardır.Çekici bayan olmak, nasıl çekici olunur, çekici bir kadın olmanın sırları

Kılık kıyafet çok önemli

Erkeklerin ilk baktıkları şey bir bayanın giyim tarzıdır. Bu öyle bir şeydir ki birçok erkek bayanların giyim tarzlarına bakarak onların zevklerini ve yapmaktan hoşlandıkları şeyleri tahmin edebilmektedir. İmkansız gibi görünebilir ama erkekler için bu o kadar da zor bir şey değildir. Söz konusu bayanların giyim kuşamı olunca erkekler adeta bir FBI ajanı kesilir. Eğer vücut hatlarınız izin veriyorsa ve onları sergilemekten zevk alıyorsanız dar kıyafetlere yönelin. Ne kadar çok dar kıyafet giyerseniz erkeklerin ilgisini o kadar üzerinizde toplayabilirsiniz. Elbise giyecekseniz dekoltesi bol olanları tercih edebilirsiniz.

Makyaj can kurtarıcıdır

Çekici bir bayan olmak istiyorsanız mutlaka makyaj yapmayı öğrenin. Sıradan makyajlardan çok çekici bayanların yaptığı makyajları inceleyebilir ve birkaç şey öğrenebilirsiniz. Çekiciliğin en önemli noktaları dudaklar ve gözlerdir. Gözlerinize ve dudağınıza uygulayacağınız şeyler yüz hatlarınızı ön plana çıkartarak erkeklerin aklını başından almanızı sağlayacaktır. İşi bir üst noktaya taşıyarak göğüs bölgenize de makyaj uygulayabilir ve olduğundan dağa diri, dağa dolgun olarak göğüslerinizi gösterebilirsiniz. Unutmayın erkeklerin bir bayanda baktıkları ilk yer göğüs, sonrasında kalçadır. Göğsünüz ve kalçanız ne kadar ön planda olursa o kadar fazla erkeğin canını yakabilirsiniz.

Konuşma tarınıza dikkat edin

Bulunduğunuz ortamda sus pus oturmayın. Erkekler dut kesmiş bülbül gibi duran kadınları değil yakın ilişki kuran, sohbet eden bayanları daha çok severler. Eğer bir erkeği etkilemek istiyorsanız cinsel konulara yakın olan kelimeleri sohbetlerinizde geçirin. Örneğin; sıradan bir sohbetin içinde “haz” kelimesini geçirmeniz çekiciliğinizi ön plana çıkartacaktır. Bulunduğunuz ortamdaki erkeklerin bilinçaltında haz kelimesini kullanarak hareketlenmeye sebep olacaksınızdır ki bu da dikkatlerin sizin üzerinizde toplanmasına sebep olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir