Özel Günlerinizin Kurtarıcısı

Published by: 0

tesettür tunik modelleri, tesettür tunik modelleri fiyatları

Biz bayanlar arasında kullanılan sevdiğimiz ve ne giyeceğimize karar veremediğimiz zamanlarda dolabımızda her tarza giden nadide bir parçamız varsa bizim için ‘kurtarıcı’ sıfatını kazanır.  Televizyonlarda da moda programlarının sıkça yer almasından da anladığımız üzere artık bayan-erkek giyim kuşam hayatlarımızda fazla önem kazandı ve hepimiz doğru kombinler kullanma, şık olma, kendimize yakışanı giyme derdindeyiz. Durum böyle olunca moda tasarımcılarının tasarımları olsun, mağazalar olsun ve artık internet siteleri dahil istediğimiz renkte, desende çeşit çeşit kıyafet seçenekleri bulabiliyoruz. Internet siteleri de demişken daha önceki zamanlarda denemeden kıyafet alma riskine giremezken, günümüzde bilhassa da düğün, nişan, kına gibi özel günlerde giyebileceğimiz abiyeleri ilgili sitelerde, sayfalarda gezerek beğenip sipariş verebilir hale geldik. Bunda çeşitlerin ve bu sayfaların çok fazla olması, bütçemize uygun fiyatlar bulabilmemiz de internet alışverişini tercih etmemizin sebeplerinden.tesettür tunik modelleri, tesettür tunik modelleri fiyatları

Kıyafet çeşidinin fazla olması demek artık özel günlerde sadece elbise tercihi değil de; son birkaç yılda moda olan ve çok fazla revaçta olan abiye tunik modelleri tercihlerimiz arasında yer alıyor. Bu özel günlerde bedenimize uygun elbise bulamadığımız ya da model olarak beğenemediğimiz zamanlarda ve de özel günlerde elbise giyme klasikliğinden sıkıldığımızda alternatif olarak karşımıza abiye tunikler çıkıyor. Dökümlü, dantelli, pul payetli, kemerli, boncuklu, püsküllü, asimetrik ya da düz kesim, çeşitli desenler ve canlı renklerde, gömlek yaka, hakim yaka, klasik yaka, pamuk saten ve keten kumaş olmak üzere çok fazla çeşidi bulunmakta.

Ayrıca abiye tunik tercih ettiğimiz takdirde uygun kombin bulmak da çok zor olmayacaktır. Bulamadığınız zamanlarda internet sitelerinde yer alan, birbirinden farklı abiye tunik kombinlerine göz gezdirebilirsiniz. Daha çok muhafazakâr şıklıkta yer alan abiye tunik, asimetrik kesime sahipse açık renk tercih ettiğinizde daha zarif bir görüntü elde edersiniz. Dar bir kumaş pantolonla kombin edildiğinde, ince topuklu ayakkabılar seçilmesi daha uygun olur. Aksesuar olarak da büyük ve sade kolyeler tercih edilmeli, tesettürlü bayanlarda da sade eşarp ya da şal kullanımıyla birlikte abiye tunik şıklığınız tamamlanacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir