Parallyzed Genel Android Oyun Bilgileri

Published by: 0

parallyzed, parallyzed android younu, parallyzed cep telefonu oyunu

Oyun Yapımcısı : Double Coconut

Parallyzed indir : Parallyzed

Oyun Gereksinimleri : Minimum 4.4 ve üzeri android işletim sisteminde bir cihazın sahibi olmak ve bu cihazın içerisinde 84.32Mb (yinede siz 100mb bırakın) bir alana boşluğu’nun olması gerekmektedir. Parallyzed internet bağlantısı gerektirmeden oynanılabilen android oyun’dur. İnternet bağlantısı ile giriş yaptığınızda ek özellikler ile oyun oynanışı daha kolaylaşmaktadır.parallyzed, parallyzed  android younu, parallyzed cep telefonu oyunu

Google Play Oyun Notları : 100k indirme oranına ulaştığı için 100k logosunu almaya hak kazanmış bir oyundur. Kullanıcıların verdikleri oy’a göre ortalama Google Play Notu 4,4’tür.

Android Oyun Parallyzed Nasıl Oynanır?

Parallyzed Nasıl Oynanır

Android oyun indir ve Parallyzed nasıl oynanır arkadaşlarına göster

Parallyzed benzerlerine göre biraz farklı hikaye’ye sahiptir. 2 farklı paralel evrende olan 2 karakteri yönetmekteyiz. Biri bir evrende uzun boylu iken, diğeri kısa boylu. Biri kötü iken, diğeri iyi gibi garip bir hikaye ve bu hikaye’de ikiside bir maceranın içerisindeler. Bu macerada kendilerinin önlerine engeller çıkmaktadır. 2 karakterin yeterliliğine göre paralel evrenler arasında yer değiştirilmesi hususu oyun oynamasında esas alınmıştır. İsterseniz gelin ufakta ne nedir, ne değildir birlikte öğrenelim.

Kırmızı karakter biraz irice, uzun boylu bir karakterdir. Dar ve ufak engelleri bu karakter ile aşamazsınız. Kendisi kötülüğü temsil etmektedir. Ateşli engellerden geçtiğinde kesinlikle yoluna devam eder.

Mavi karakter, ufak tefek bir karakterdir. Oyun’da kendi paralel evren’inde iyi’yi temsil etmektedir. Kendisinin renginde olan mavi engellerden geçtiğinde kesinlikle zarar görmemektedir.

Mavi karakter kırmızı engellerden geçtiğinde, o raund başarısızlık ile sonuçlanır. Sadece oyun içerisinde sizi bu tarz engeller beklememktedir. Sıçrama yapılması gerekli anlarda karşınıza çıkacaktır. Bu engelleri aşmak için Ekranımızın sol alt kısımına tıklayarak 2 karakterinde zıplayarak, önlerine gelen engelleri geçmeleri sağlanır. Ayrıca karakterlerin yer değiştirme işlemini de, Cihazın ekranı’nın sağ alt köşesine tıklayarak çözebiliriz.

Oyun deneme sürümüdür. 1$ karşılığında Parallyzed Android Oyunu‘nu tam sürüm olarak oynayabilirsiniz. Tam sürümü aldığınızda oyun içerisindeki reklamlarıda sonsuza kadar kaldırırsınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir