Ps4’de En Son Çıkan Oyunlar 

Published by: 0

Ps4’de en son çıkan oyunlar, Shadow Of The Beast, DOOM

Oyun dünyasından kopamayanlar için her geçen gün bir yenisinin piyasaya sürüldüğü Ps4 fırtınası yepyeni ve maceraperestleri sevindiren oyunları ile gösterimlerine devam ediyor. Ps4’de en son çıkan oyunlar sıralaması bir hayli kalabalık. Çünkü oyun severler için hazırlanan seçeneklerde her oyun firması kalite çıtasını yükseltmeye devam ediyor.

Uncharted 4: Bir Hırsızın SonuPs4’de en son çıkan oyunlar, Shadow Of The Beast, DOOM

Hazine Avcısı’nın maceralarında 4. bölümü oluşturan Bir Hırsızın Sonu, hazine aramaktan vazgeçmiş olan Nathan’ın yeniden olayların içerisine çekilmesini konu ediniyor. 15 yıl önce öldüğü düşünülen abisi birden karşısına çıkıyor ve hazine avı yeniden başlıyor. Görseller ve kanlı canlı insanlarla oynayacağınız bu oyun sizi içine çekecek.

Shadow Of The Beast

Aksiyon tutkunları için hazırlanmış olan bu oyunda enerjiniz yetmeyebilir. Çünkü yüksek bir performans ile ilerleyen oyun sıkıcı oyunlardan sıkılmış olanlar için hazırlanmış gibi. Görsel açıdan dikkat çekici yüzlerce ögeyle karşılaşabilirsiniz. Eğer intikam ateşi ile yanıp tutuşan bir karakteriniz varsa ve sonuna kadar savaşırım diyorsanız harika platform oyunlardan biri olan Shadow Of The Beast tam size göre.

DOOM

Ps4’de en son çıkan oyunlar, Shadow Of The Beast, DOOM

Tarihe adını yazdıran ve oyun severlerin gözünde kalitesini hiçbir zaman kaybetmeyen oyunlardan DOOM, oyun tutkunlarına bir oyunda olması gereken her şeyi sunması ile adeta sizi oyuna kenetliyor. Siz oyunda havaya gireyim diye düşünürken arkadan gelen eşsiz fon müzikler ve konunun içine dahil edici hikayesi ile yüksek gerilimli ve şiddetin doruğunda bir oyun keyfini DOOM ile yaşayabiliyorsunuz.

Ori End The Blind Forest- Definitive Edition

Muhteşem platform oyunlardan biri daha olan Ori End The Blind Forest- Definitive Edition, sizin yönlendirmeleriniz ile hayata tutunan Ori’nin zorlu mücadelesini konu alıyor. Diğer oyunların aksine çok basit bir konusu olmasına rağmen içerisindeki yoğun duygu seli ile sizleri de içine çekecek olan bu oyunun tadına bakmalısınız.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir