Uygun Fiyata Nişanlık Abiye

Published by: 0

tesettür abiye giyimi, tesettür abiye kullanımı, tesettür abiyenin kullanım alanları

Örf ve adetlerimize göre, istisna durumlar dışında kız tarafının üstlendiği nişan töreni, evlilik kurumuna dâhil olmadan önceki son evre, belki de söz kesme ile başlayan zorlu evlilik sürecinin en önemli aşamasıdır. Gümüş tepsi, nişan bohçası, çiçekler, nişan yastığı, misafirlere dağıtılacak küçük hatıralar, ikramlar, alyanslar, kırmızı kurdele derken, bunca telaşın arasında atlanmaması gereken en önemli husus da pek tabii giyilecek olan kıyafet. Nişan kızı da olsanız, en yakın arkadaşınızın veya aile bireyinizin nişanına katılan bir misafir de olsanız, seçeceğiniz abiye büyük önem teşkil ediyor.tesettür abiye giyimi, tesettür abiye kullanımı, tesettür abiyenin kullanım alanları

İstanbul gibi seçeneklerin çok olduğu büyük bir şehirde yaşıyorsanız, uygun fiyata binlerce abiye bulabilmeniz mümkün. Ümraniye, Laleli, Bakırköy gibi semtlerde daha ucuz kıyafetler varken; Nişantaşı, Kadıköy, Beşiktaş gibi semtlerde nişan abiye fiyatları biraz yükseliyor. Yine de her bütçeye uygun modeller, gerek renkleri gerekse farklı modelleriyle göz dolduruyor. Vücut tipinize uygun olan abiye modelini ve bu mutlu günde enerjinizi yükselteceğini düşündüğünüz favori rengi belirledikten sonra, elinizdeki bütçeyle hayalinizdeki abiyeye sahip olmanın yollarını aramaya başlayabilirsiniz. Fiyatları ortalama 50 ile 1.000 lira arasında değişen nişanlık abiyeler, özel tasarım ve dikim olduklarında biraz pahalanabiliyorlar. Kıyafetinizi ucuza getirmek istiyorsanız hazır kıyafet almak veya internet üzerinden sipariş vermek akla ilk gelen seçenekler arasında yer alıyor. Ancak vücudunuza kusursuz oturması için kıyafetin özel dikim olmasa bile en azından bir terzinin elinden geçmesinde fayda var. Bir tüyo daha verelim, kumaşınızı kendiniz aldığınız taktirde özel bir moda veya dikim evinde dahi abiyeniz daha ucuza gelecektir.

İşlemeli, taşlı, saten veya ipek gibi pahalı kumaşlardan yapıldığı taktirde yükselen nişan abiye fiyatları düşünüldüğünde, abiyeyi kiralamak da mantıklı bir yöntem olarak görünüyor. Ama abiyenizi kiralamayı tercih ettiğinizde, üzerinde herhangi bir oynama yapamayacağınızı ve kıyafete herhangi bir zarar gelirse bunu karşılamanız gerektiğini unutmayın. Tercih sizin, seçeneklerin eksi ve artılarını göz önünde bulundurup uygun bir rakam ödeyerek, siz de hayalinizdeki nişanlık abiyeye kavuşabilirsiniz. Yeter ki olası şanssızlıklara karşı kıyafetinizi son dakikaya bırakmayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir