Vajina Estetiği Nedir Nasıl Yapılır?

Published by: 0

vajina estetiği, vajina estetiği yapımı, vajina estetiği nasıl yapılır

Kadın hastalıkları ve doğum uzmanlığı konusunda çok özel bir yeri olan genital estetik konusunda uzman doktorlar tarafından genital ve vajinal sorunların tedavi edilmesi estetik bozuklukların düzeltilmesi gibi durumlarda bazı estetik müdahalelere gereksinim duyulur.vajina estetiği, vajina estetiği yapımı, vajina estetiği nasıl yapılır

  Genital Neden Önemlidir?

 Genital bölgenin rengi ve yapısı kadın için önemlidir. Karşı cinsin beğenisine önem gösteren bayanlar hem görünüş açısından hem de cinsellikten daha çok memnun kalmak için estetik ameliyatlara razı olabilirler. Klitoris dahil iç ve dış dudak sarkmalarının düzeltilmesinde genellikle başvurulan ve tercih edilen yöntem lazer uygulamasıdır. Hasta hem kıs sürede günlük işlerine dönmekte ve acısız dikişsiz olarak sorunlarından kurtulmaktadır. Vajinada büyük ya da küçük dudakların estetik yolla küçültülmesi mümkündür. Genital bölgenin rengini açma kızlık zarı dikimi ve vajinal katlantı oluşturma gibi işlemler genital estetik konusu içinde yer alır.

  Vajina Daraltma ameliyatlarına Neden Yapılır?

 Cinsellikten haz duyulması ve orgazm konusunda vajinal gevşekliği olan bayanlar ilişkiden pek hoşnut kalmaz ve zevk almazlar. Ayrıca menopozda görülen aşırı ıslaklığın olması birçok kadın için sorun olabilir. Çamaşırlarının sürekli ıslaklığından yakınan kadınların vajina daraltma operasyonu ile bu problemin önüne geçilmektedir. Vajina dış ve iç estetiği ile genital bölgenin onarımı vajina estetiği ile sağlanmaktadır. Genellikle ameliyatlar lazer yöntemi ile yapılmaktadır. Vajina gevşekliğinde idrar kaçırma sorunları yaşayan kadınlar vajina daraltma işleminden sonra bu sıkıntılarının kaybolduğunu görebilirler. Aşırı doğum yapmış kadınlarda pelvis kaslarının hassaslaşması ile idrar kaçırma sorunu birçok bayan için kabus olabilir. Tedavisi sağlanan ve uygun egzersizlerle de pelvis kaslarının güçlenmesi sayesinde idrar kaçırma probleminden de kurtulmuş olursunuz. Vajina daraltma ameliyatı lazer uygulamasında herhangi bir kesi olmadan müdahale sağlanmaktadır. Hasta acı sızı çekmeden kısa sürede tedavi edilebilir.

  Yüz Gençleştirme Ve Germe Nedir?

 Zamana karşı direnen cilt artık yavaş yavaş sarkmalara ve kırışıklıklara teslim olmaya başlar. Ciltte sarkma ve kırışıklıkların tedavisinde yüz germe ameliyatlı ve ameliyatsız olarak yapılabilen tedavi yöntemi ile yapılabilir. Ameliyatsız olarak botoks ve peeling ile kırışıklıkların giderilmesi cilt soyma ile ölü deriden kurtulan cilt daha parlak ve dinç görünmektedir. Ameliyatla yüz germe (rhytidectomy) yüzün daha genç ve diri görülmesi için yapılan operasyonları kapsamaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir